O naszej firmie

      

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.aadg.pl - wszystkie zamówienia realizujemy już z tej witryny.

www.aadg.pl nowa strona internetowa z nowoczesnym sklepem internetowym!

Stworzyliśmy tę stronę internetową z myślą o wszystkich z Państwa kochających kontakt z żywą naturą.

Bez względu na to, czy uwielbiają Państwo obcować z nią wewnątrz swojego domowego zacisza, czy też cieszyć się wraz z dziećmi jej pięknem na łonie ogrodu przydomowego, jesteśmy po to, aby spełnić Państwa marzenia.

Kwalifikacje:

  Każdy z Państwa znajdzie u nas wszystko co jest mu niezbędne dla właściwej opieki nad akwarium dekoracyjnym, a miłośnicy ogrodu wodnego, odnajdą masę inspiracji oraz wszelkiego rodzaju ciekawostki do jego aranżacji we własnym zakresie lub z naszą pomocą.

  Aranżujemy przestrzeń z wielkim zaangażowaniem, ale przede wszystkim z doskonałą znajomością procesów naturalnych zachodzących w otaczającym nas środowisku naturalnym.

Aranżacje akwariów w naszym wykonaniu niejednokrotnie zdobywały pierwsze miejsca w ogólnopolskich konkursach akwarystycznych, a realizacje w ogrodach zoologicznych przyciągają tłumy miłośników akwarystyki podziwiających zachwycający podwodny pejzaż.

Akwarium, czy to morskie czy też słodkowodne stanowi zawsze centralny punkt w pomieszczeniu, w którym zostało ustawione.
Kto z Nas nie zatrzyma się na chwilę przy pięknie urządzonym, czystym i zadbanym akwarium?

Kto usiądzie w restauracji czy hotelu przed telebimem z najciekawszym filmem mając do wyboru akwarium w sąsiedztwie?

Wreszcie kto z Nas we własnym domu nie marzy o przepięknym wycinku rafy koralowej lub dorzecza amazonki.

  Niejednokrotnie również marzyli zapewne Państwo o oczku wodnym z przepięknymi karpiami koi i bujną roślinnością, szumiącymi delikatnie kaskadami wodnymi, spływającymi ze zbocza skalniaka oraz fontanną ogrodową w oczku wodnym.

 Z nami wszystko to jest możliwe, poprowadzimy Państwa za rękę przez skomplikowany proces tworzenia własnego pięknego akwarium lub wspaniałego ogrodu wodnego.

Wiedza i zaangażowanie:

 Pomożemy zaprojektować wszystko tak, aby wygoda Państwa była na pierwszym miejscu, nie zapominając jednak o wymaganiach zwierząt i roślin przewidzianych i dobranych przez wykwalifikowany zespół biologów do funkcjonowania w środowisku stworzonym przez nas.

   Ich dobro to bezwzględny priorytet, aby zapewnić im godziwe warunki musimy dbać o jakość podzespołów tworzących namiastkę środowiska naturalnego, w tym wypadku mam chyba tak jak większość z Państwa zdecydowanie prosty gust, " zadowalam się zawsze tym, co najlepsze" (Oscar Wilde), wymaga to niejednokrotnie dużych nakładów finansowych, ale tak my, jak i Państwo rozumiemy szczytny cel.

Nie stać nas na tanie rozwiązania, spoczywa na nas przecież wielka odpowiedzialność - Żywe Zwierzęta, czujące, reagujące na różne bodźce, dbamy o nie bezwzględnie.

Inspiracje:

  Piękno natury zawsze fascynowało człowieka od zarania dziejów, a jej tajemnice intrygowały i skłaniały do ich poznawania.

  Akwaria jak i ogrody w moim wykonaniu inspirowane są naturą.

Maluję wewnątrz akwariów przestrzenne pejzaże oddające naturalne piękno zastosowanych dekoracji, które dobieram w bardzo przemyślany sposób, biorąc pod uwagę nie tylko aspekt dekoracyjności, ale przede wszystkim ich wpływ na zakładane środowisko.

  Akwarium naturalne założone z taką myślą przewodnią, jest tak bliskie natury, że wręcz przenika ona do naszego domu z niewielkiego jej skrawka zamkniętego w szklanym estetycznym zbiorniku.

Zawsze służymy Państwu naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem zdobywanym poprzez lata realizacji setek, jak nie tysięcy akwariów dekoracyjnych oraz bezcennej wiedzy zdobytej przeze mnie podczas pracy w oceanarium w USA.

Produkty:

Zajmujemy się kompleksowo następującymi zagadnieniami dotyczącymi akwarystyki, ogrodów wodnych:

 1. Akwaria produkcja, materiał Akryl, OptiWhite, Float,
 2. Aranżacja akwariów morskich i słodkowodnych,
 3. Produkcja profesjonalnych systemów filtracji do akwariów ekspozycyjnych,
 4. Montaż hydrauliki akwarystycznej, 
 5. Opieka nad akwariami morskimi rafowymi, fish only, słodkowodnymi - roślinnymi oraz Malawi (Serwis 24H),
 6. Montaż akwariów ekspozycyjnych od 100 litrów nawet do 30 000 litrów w nietypowych miejscach,
 7. Projektowanie akwariów,
 8. Produkcja zestawów akwarystycznych, również na indywidualne zamówienia,
 9. Produkcja oświetlenia akwarystycznego LED, T5, T8, HQI, HP LED, 
 10. Produkcja teł do akwarium,
 11. Produkcja dekoracji do akwarium,
 12. Produkcja podłoży do akwarium,
 13. Uzdatnianie wody pitnej do celów akwarystycznych,
 14. Dystrybucja akcesoriów do akwarium morskiego i słodkowodnego,
 15. Sprzedaż organizmów morskich i słodkowodnych,
 16. Sprzedaż pokarmów i suplementów dla organizmów morskich i słodkowodnych,
 17. Oczka wodne produkcja - montaż,
 18. Kaskady wodne produkcja -montaż,
 19. Ogrody wodne - projekt, wykonawstwo -  montaż

Szeroka gama produktów z przeznaczeniem do akwarium morskiego, akwarium słodkowodnego, oczka wodnego, systemów uzdatniania wody pitnej oraz techniki basenowej, pozwala nam na stworzenie w pełni profesjonalnych systemów obsługujących poszczególne produkty, jak i łączenie ich wszystkich w jedną spójną całość.

Budujemy energooszczędne systemy sterowane komputerowo zintegrowane w spójną całość polegającą na maksymalnie efektywnym wykorzystaniu wszystkich zainstalowanych urządzeń.

Jako przykład może posłużyć jeden z inteligentnych domów mieszczących się we Wrocławiu, gdzie zintegrowany system uzdatniania wody pitnej obsługuje akwarium roślinne o pojemności 2500 litrów( produkcja wody RO (return osmose), basen kąpielowy o pojemności 50 000 litrów oraz fosę (potężne oczko wodne 300 000 litrów) zasilane również wodą uzdatnioną przez system uzdatniania wody pitnej. Powiązania tutaj się nie kończą, ponieważ woda z automatycznych podmian z akwarium i oczka wodnego zasila system sprinklerów podlewajacych trawniki i roślinność ogrodową, wodą bardzo bogatą w substancje organiczne, fosfor, azotany gromadzoną po podmianach w specjalnie do tego celu przystosowanych pojemnikach z cyrkulacją. Nic tu się nie marnuje. Akwarium oświetlone jest czterema super energooszczędnymi lampami HP LED o mocy 120 wat każda (480 wat), które są odpowiednikiem oświetlenia HQI o mocy 8 x 250 wat (2000 wat)

Zapraszamy do współpracy - ARGUS Aqua Design&Garden

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś: 695 80 70 66, 697 39 33 64.

biuro@aadg.pl

DSC00054

 Z wyrazami szacunku dla wszystkich Klientów
 zespół "Argus"